fbpx

Nasz zespół

Anna Jankowska

współwłaścicielka biura

pośrednik w obrocie nieruchomościami

licencja zawodowa PFRN nr 28545

tel. +48 728 867 903

e-mail: a.jankowska@treehouse-nieruchomosci.pl

Z wykształcenia magister inżynier budownictwa oraz inżynier bezpieczeństwa pracy. Z doświadczenia specjalista w sprzedaży nieruchomości. Z zamiłowania ratownik wodny i instruktor pływania. We współpracy z klientami kładzie nacisk na relacje i chęć niesienia pomocy osobom zagubionym w meandrach rynku nieruchomości.

Prywatnie spełniona mama dwójki dzieci i szczęśliwa narzeczona.

Dobrze zbudowane relacje są według Ani źródłem wspólnego sukcesu. Jest osobą pozytywnie nastawioną do świata i ludzi. Trzyma się zasady, że „rzeczy niemożliwe nie istnieją” oraz „co dajesz, to dostajesz”. Jest osobą asertywną, pełną energii oraz bardzo empatyczną. Cechuje ją wysokie zaangażowanie w powierzone zadania oraz niezwykła skuteczność.

Anna Jankowska – profil agenta

rekomendacje Anny

Dominik Piechowski

współwłaściciel biura

pośrednik w obrocie nieruchomościami

licencja zawodowa PFRN nr 28034

tel. +48 728 861 813

e-mail: d.piechowski@treehouse-nieruchomosci.pl

Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego na kierunku Geodezja i Szacowanie Nieruchomości. Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości – nr licencji 28034. Zajmuje się sprzedażą nieruchomości od 2012 roku.

Wiedzę zdobytą na studiach łączy z ogromną pasją do swojej pracy. Specjalista szybkiej i efektywnej sprzedaży nieruchomości, o czym świadczą liczne referencje i polecenia od zadowolonych Klientów. Jego skuteczność pozwoliła mu zrealizować setki transakcji na olsztyńskim rynku nieruchomości. Cechuje go optymizm i zaangażowanie w działaniu. Wielką satysfakcję sprawia mu rozwiązywanie problemów z niesprzedanymi nieruchomościami, a także spełnianie marzeń Klientów o nowym „M”.

W wolnych chwilach oddaje się swojej muzycznej pasji oraz spędza aktywnie czas z rodziną.

Dominik Piechowski – profil agenta

rekomendacje Dominika

Tomasz Sztyburski

współwłaściciel biura

pośrednik w obrocie nieruchomościami

licencja zawodowa PFRN nr 28549

tel. +48 604 290 920

e-mail: t.sztyburski@treehouse-nieruchomosci.pl

Ukończył studia ekonomiczne na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, ale to z branżą nieruchomości postanowił związać swoją karierę zawodową. Sprzedażą nieruchomości zajmuje się od 2015 roku i od tego czasu może pochwalić się setkami zrealizowanych transakcji.

Lubi wyzwania. Stawia sobie ambitne cele i konsekwentnie je realizuje. Cechuje go dokładność, dlatego skrupulatnie i rzetelnie podchodzi do wykonywanych obowiązków. W pełni angażuje się w powierzone mu zadania i bierze za nie całkowitą odpowiedzialność. Ma duże poczucie humoru, co sprawia, iż łatwo nawiązuje relacje z klientami. Wszystkie wyżej wymienione cechy jego charakteru przekładają się na wysoką skuteczność w sprzedaży nieruchomości.

Prywatnie ojciec trójki dzieci i miłośnik aktywnego spędzania wolnego czasu.

Tomasz Sztyburski – profil agenta

rekomendacje Tomasza

Ewa Czupryńska

kierownik działu finalizacji transakcji

specjalistka ds. finalizacji transakcji

tel. +48 698 692 788

e-mail: e.czuprynska@treehouse-nieruchomosci.pl

Ukończyła studia na kierunku Gospodarka Przestrzenna ze specjalnościami: Doradztwo na Rynku Nieruchomości oraz Gospodarowanie Przestrzenią i Nieruchomościami. Od początku kariery zawodowej związana z branżą. W TreeHouse Nieruchomości Ewa odpowiada za proces finalizacji transakcji.

Przeprowadza klientów przez wszelkie meandry prawne związane procesem sprzedaży i kupna z pełnym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły, a przede wszystkim bezpiecznie. Jest ceniona za cierpliwość, wiedzę oraz profesjonalizm. Największą satysfakcję czerpie z pogłębiania wiedzy i uśmiechów zadowolonych Klientów.
Prywatnie jest miłośniczką zwierząt i leśnych wędrówek, pasjonatką kina, smakoszem i kucharzem-amatorem.

Aleksandra Miazga

specjalistka ds. finalizacji transakcji

tel. +48 604 966 653

e-mail: a.miazga@treehouse-nieruchomosci.pl

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego na kierunku Geodezja i Szacowanie Nieruchomości. Praca w Treehouse Nieruchomości pozwala jej na realizację pasji związanej z rynkiem nieruchomości. Chętnie podejmuje wyznaczone wyzwania, które wykonuje z ogromną starannością i dokładnością. Cechuje ją otwartość, komunikatywność oraz chęć niesienia pomocy innym. Z zaangażowaniem realizuje powierzone obowiązki. Zaraża uśmiechem i pozytywnym nastawieniem do życia. Wolny czas spędza aktywnie na świeżym powietrzu oraz w gronie najbliższych. Uwielbia podróże, poznawanie nowych kultur i smaków.

Natalia Buraczek-Jaś

specjalistka ds. wynajmu nieruchomości

rzeczoznawca majątkowynr uprawnień 6179

tel. +48 608 433 060

e-mail: n.buraczek-jas@treehouse-nieruchomosci.pl

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego na kierunku Gospodarka Przestrzenna. Posiada uprawnienia zawodowe nadane przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju w zakresie szacowania nieruchomości – numer uprawnień 6179. Z rynkiem nieruchomości związana od 2010 r. początkowo jako specjalista ds. zarządzania nieruchomościami a następnie jako kierownik działu nieruchomości i transportu w spółce energetycznej. Równolegle czynnie i aktywnie zajmuje się wyceną nieruchomości (określaniem ich wartości) i sporządzaniem operatów szacunkowych.

W TreeHouse Nieruchomości Natalia odpowiada za obszar zarządzania najmem mieszkań i domów w formacie krótko i długoterminowym. Niezwykle sumienna i skrupulatna. Zawsze z największą starannością wykonuje powierzane jej zadania. Jest odpowiedzialna i obowiązkowa a w relacjach z klientami stawia na szczerość i długotrwałą współpracę.

Prywatnie żona wspaniałego męża i mama dwójki cudownych dziewczynek. 

Natalia Buraczek-Jaś – profil agenta

rekomendacje Natalii

Izabela Kotarska

specjalistka ds. sprzedaży nieruchomości

tel. +48 608 504 213

e-mail: i.kotarska@treehouse-nieruchomosci.pl

Iza swoją ścieżkę zawodową rozpoczynała w pracy z dziećmi. Doświadczenie to sprawiło, że empatia, cierpliwość i opanowanie w trudnych sytuacjach to jej cechy dominujące. Rozpoczynając karierę pośrednika nieruchomości stawia przede wszystkim na przyjazne relacje z Klientami i chęć pomocy. Prywatnie żona i mama uroczych bliźniaczek. Wolny czas najczęściej spędza z rodziną. Iza uwielbia wycieczki rowerowe i odpoczynek w otoczeniu natury.

Izabela Kotarska – profil agenta

rekomendacje Izy

Weronika Sasinowska

specjalistka ds. sprzedaży nieruchomości

tel. +48 608 518 854

e-mail: w.sasinowska@treehouse-nieruchomosci.pl

Studia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim na kierunku Geodezja i Szacowanie Nieruchomości i doświadczenie w pracy z ludźmi zdobyte w branży marketingowej pozwala Weronice z powodzeniem realizować się w pracy pośrednika. Jest niesamowicie ambitna i zaangażowana, chłonie wiedzę dotyczącą nieruchomości i umiejętnie ją wykorzystuje. Cechuje ją dokładność i precyzja, dlatego sumiennie wykonuje powierzone zadania. W wolnym czasie oddaje się pogłębianiu swojej wiedzy o motoryzacji oraz spędza aktywnie czas na wycieczkach rowerowych.

Weronika Sasinowska – profil agenta

rekomendacje Weroniki

Michał Obrycki

specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

tel. +48 784 364 925

e-mail: m.obrycki@treehouse-nieruchomosci.pl

Z wykształcenia magister Sztuki oraz magister Organizacji Sfery Kultury. Z doświadczenia właściciel Szkoły Muzycznej Yamaha w Olsztynie, gdzie zajmuje się obsługą klientów, pracowników oraz organizacją koncertów. Z pasji od sześciu lat związany z rynkiem nieruchomości jako inwestor, sprzedający, kupujący oraz pośrednik.

Kontakt z klientem zawsze stawia na pierwszym miejscu. W swojej pracy jest zorganizowany, skrupulatny i kompetentny, a wykształcenie pedagogiczne pomaga mu sprawnie wytłumaczyć i rozwiązać nawet najbardziej zawiłe zagadnienia nurtujące jego klientów. Kieruje się zasadami „co mam zrobić jutro, zrobię zaraz” oraz „jeśli czegoś nie wiem, za chwilę się dowiem”

Karolina Kielch-Kłoczko

specjalistka ds. sprzedaży nieruchomości

tel. +48 784 354 089

e-mail: k.kielch-kloczko@treehouse-nieruchomosci.pl

Karolina swoje doświadczenie w pracy z Klientem zebrała pracując w branży ubezpieczeniowej. Najwięcej radości z pracy daje jej uśmiech i zadowolenie Klientów. Stara się zawsze służyć Im pomocą i doradzać najlepsze rozwiązania. W codziennej pracy Karolina kieruje się pełnym profesjonalizmem i maksymalnym zaangażowaniem. Stara się, aby obsługa była na jak najwyższym poziomie. Bardzo zależy jej na fachowym wykonywaniu swojego zawodu, a przede wszystkim na tym, żeby jej Klienci wiedzieli, że zawsze mogą liczyć na jej pomoc i fachowe doradztwo. 

Jakub Kaszuba

specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

tel. +48 784 370 772

e-mail: j.kaszuba@treehouse-nieruchomosci.pl

Swoją pracę zawodową zaczynał w gastronomii, a po kilku latach pracy w zawodzie kucharza postawił na handel, co sprawiało mu dużo przyjemności. Kuba nie lubi stagnacji, a uwielbia wyzwania i kontakt z ludźmi. Rozpoczynając karierę pośrednika nieruchomości postawił na budowanie relacji z Klientami oraz ich zadowolenie. W kontaktach z ludźmi cechuje go empatia oraz umiejętność słuchania. Potrafi szybko podejmować decyzję i w jego słowniku nie ma słowa „niemożliwe”. Prywatnie mąż i tata siedmioletniego chłopca. Lubi sport oraz aktywne spędzanie wolnego czasu na łonie natury.

Jakub Kaszuba – profil agenta

Beata Przewłocka

specjalistka ds. sprzedaży nieruchomości

tel. +48 784 352 414

e-mail: b.przewlocka@treehouse-nieruchomosci.pl

Absolwentka wychowania fizycznego w Olsztyńskiej Szkole Wyższej, posiadaczka czarnego pasa w taekwondo olimpijskim. Zaangażowanie w sport i treningi przełożyła na rynek nieruchomości gdzie z dokładnością i starannością spełnia marzenia swoim Klientów o własnej nieruchomości. Prywatnie spełniona mama dwójki dzieci. W wolnych chwilach czytelniczka twórczości Cobena i Piotra Kościelnego

Beata Przewłocka – profil agenta

Adrian Karolewski

specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

tel. +48 784 366 274

e-mail: a.karolewski@treehouse-nieruchomosci.pl

Adrian jest absolwentem Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej. 

W pracy jest nieustępliwy w dążeniu do celu i zawsze pozytywnie nastawiony. Niezależnie od wyzwań, z jakimi się spotyka, nie traci motywacji i konsekwentnie dąży do osiągnięcia najlepszych wyników. Jego atutami są łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz budowanie relacji z klientem. Poza pracą  jest pasjonatem sportu. Pomaga mu to utrzymać formę fizyczną i mentalną ale również rozwija cechy takie jak wytrwałość, dyscyplina i siła charakteru, które są nieocenione w pracy pośrednika.

Adrian Karolewski – profil agenta

Adrian Gazda

specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

tel. +48 668 490 115

e-mail: a.gazda@treehouse-nieruchomosci.pl

Adrian, z handlem związany jest od najmłodszych lat – sprzeda wszystko i każdemu!

Zawodowo od kilku lat działa jako inwestor na rynku nieruchomości oraz właściciel firmy remontowo-budowlanej. 

Swoją przygodę z branżą rozpoczął w 2017 roku i od tego czasu nieprzerwanie znajduje nowych nabywców na swoje nieruchomości. Adrian jest pomysłowy i nieszablonowy, jeśli coś ma się nie udać, znajduje alternatywne rozwiązania. Niezwykle skuteczny również w trudnych i nietypowych sytuacjach. Z łatwością nawiązuje i utrzymuje bardzo dobry kontakt z klientami. Jedną z ważniejszych jego cech jest to, że potrafi się wsłuchać i rozumie potrzeby klienta.

Prywatnie mąż i tata dwójki łobuziaków, miłośnik motoryzacji, szczególnie szybkich sportowych samochodów.

Sylwia Giczewska

homestager

tel. +48 882 009 353

e-mail: s.giczewska@treehouse-nieruchomosci.pl

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego na kierunku Administracja.

Pasjonatka wystroju wnętrz i kobieta od zadań specjalnych. Powierzone jej projekty realizuje z najwyższą starannością, a także szybko, sprawnie i skutecznie.

Sylwia jest zawsze uśmiechnięta – swoja dobrą energią dzieli się z innymi, jak również w magiczny sposób wnosi ją do aranżowanych nieruchomości. Lubi wyzwania i poczucie satysfakcji po załatwieniu spraw, których załatwienie było podobno niemożliwe!

Wolny czas uwielbia spędzać aktywnie – na rowerze lub zajęciach fitness.

Krystian Grabowski

fotograf

Z wykształcenia inżynier ochrony środowiska. Z doświadczenia i z pasji fotograf od wielu lat związany z rynkiem nieruchomości. Wykonał setki sesji domów i mieszkań. Robi nie tylko piękne zdjęcia, które przyciągają wzrok, ale wspólnie z homestagerem stara się wydobyć potencjał z każdej nieruchomości. Dobrze wykonana praca sprawia mu ogromną satysfakcję, dlatego dużo czasu inwestuje w doskonalenie swoich umiejętności. Wysokiej jakości zdjęcia to efekt wiedzy, doświadczenia, dbałości o detale i dążenia do perfekcji. W wolnych chwilach pływa na windsurfingu, jeździ na deskorolce z żaglem lub bez i siedzi w ciemni 🙂

Fotografia Nieruchomości – Krystian Grabowski

Anna Daniluk

ekspert finansowy

tel. +48 785 662 114

e-mail: a.daniluk@treehouse-nieruchomosci.pl

Ekspert Finansowy z 15 letnim doświadczeniem w branży. Od 10 lat związana z NOTUS Finanse. Jest to jedna z największych i najwyżej ocenianych firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Siłą firmy jest m.in. bardzo wysoka jakość obsługi klienta, skuteczność, profesjonalizm oraz bogata oferta produktów hipotecznych i ubezpieczeniowych. Zadaniem Ani jest wspieranie w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim Twoich potrzeb i oczekiwań. Definicja sukcesu wg. Ani to zadowolony Klient oraz taki, który poleci ją swoim bliskim i znajomym. Jest osobą otwartą, komunikatywną, do każdego Klienta i jego sprawy podchodzi indywidualnie.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: