fbpx

Rekomendacje – tak mówią o nas Klienci

Moja mama sprzedawała swoje mieszkanie kilka miesięcy temu i staneliśmy przed dylematem czy skorzystac z usług agencji sprzedazy nieruchomości czy spróbowac sprzedazy na własną ręke. Po krótkim namysle wybralismy sposród agencji dostępnych w Olsztynie , dwie , TreeHouse Nieruchomości i i inną . Gdy przyszła Pani Iza z TreeHouse N… od razu powiało profesjonalizmem .Bardzo miła ,otwarta pani, przedstawiła strategię sprzedazy i uzgodnilismy cene wyjsciowa która również nam odpowiadała. Po drodze mielismy profesjonalną kilkugodzinną sesję zdjęciową mieszkania, po czym mieszkanie poszło na sprzedaż. Jak Pani Iza to zrobiła nie wiem , ale mielismy jedno oglądanie mieszkania po kilku dniach i kupujacy zaproponowali zapłacic asking price. Mieszkanie sprzedane ,cena bardzo dobra, pełen profesjonalizm ze strony Pani Izy i TreeHouse Nieruchomości . Polecam bardzo tą firmę jeśli chcecie sprzedac mieszkanie i proszę pytac o panią Izę .

Mirek Czernikiewicz

Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować Pani Izabeli Kotarskiej za szybką i profesjonalną sprzedaż naszego mieszkania. Pani Iza to młoda i sympatyczna osoba oraz świetny specjalista, który daje poczucie bezpieczeństwa w całym procesie sprzedaży. Już podczas pierwszego dnia pokazowego sprzedała mieszkanie. Jesteśmy wdzięczni za cierpliwe tłumaczenie wszystkich zawiłości i precyzyjne odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Wszystkim, którzy planują sprzedaż nieruchomości polecamy skorzystać z usług Pani Izy, dla której praca to pasja. Życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym i kolejnych szybkich i udanych transakcji.

Magdalena i Krzysztof Grabowscy

„Polecam TreeHouse! Pani Izabela Kotarska poprowadziła cały proces sprzedaży mieszkania bardzo profesjonalnie. Współpracując z Treeouse czułem bezpieczenstwo.”

Janusz Jasiński

Polecam współpracę z Panią Izą Kotarską, bardzo dobra komunikacja przez telefon oraz osobista. Informacje przekazywane w sposób jasny, rzetelny i uczciwy. Pani Iza potrafi krok po kroku w bezpieczny sposób przeprowadzić przez zawiłe procedury. Szukała rozwiązań kompromisowych pomiędzy kupującymi i sprzedającymi by transakcja doszła do skutku, dbając o interesy obu stron.

Ryszard Michowski

Polecam biuro TreeHouse a szczególnie panią Izabelę Kotarską. Pełen profesjonalizm w czasie sprzedaży i zakupu mieszkania. Bardzo pomogła nam w czasie transakcji wiązanej. Bez niej nic by się nie udało.

Iwona Grygorowicz

Fantastyczna sprzedająca. Pani Iza super zaangażowana

Jarosław Bonus

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: