fbpx

Rekomendacje – tak mówią o nas Klienci

„Serdeczne Podziękowania Pani Weronice Sasinowskiej za wysokie zaangażowanie, rzetelność i uczciwość w wykonywanej pracy, profesjonalizm, duży osobisty wkład w organizację przedsięwzięcia sprzedaży powierzonej nieruchomości, troskliwe i umiejętne podejście do klienta oraz doskonałą skuteczność w działaniu”

Stefania Olkowska

Współpraca z biurem, a w szczególności z panią Weroniką Sasinowską, to sama przyjemność. Wszystkie formalności związane ze sprzedażą mieszkania przebiegły bezproblemowo, jako klient czułam się zaopiekowana, nie musiałam się o nic martwić. Polecam całym sercem współpracę z panią Weroniką Sasinowską. Biuro na medal!

Ewa Targońska

Współpraca z biurem nieruchomości TreeHouse to była czysta przyjemność przy tak poważnej decyzji jak zakup pierwszego mieszkania. Pani Weronika Sasinowska, która przeprowadziła nas przez cały proces zakupu to bardzo kompetentna specjalistka w swojej branży. Prezentacja mieszkania, negocjacja warunków oraz proces zakupu odbywały się na bardzo wysokim poziomie. Pani Weronika odpowiedziała na wszystkie nurtujące nas pytania, zawsze służyła pomocą, odbierała telefon i wyjaśniała wszystkie niejasne kwestie. Zdecydowanie polecamy usługi biura TreeHouse oraz współpracę z agentem nieruchomości Panią Weroniką Sasinowską.

Krystian J.

Serdecznie dziękuję za pomoc w zakupie mieszkania Pani Weronice Sasinowskiej z firmy TreeHouse w Olsztynie. dzięki jej profesjonalnemu podejściu bez problemów i stresu zakupiłam wymarzone mieszkanie -Serdecznie polecam”

Bożena Radawiec

„Bardzo dziękuję za współpracę z biurem TreeHouse. Pani Weronika Sasinowska bardzo kontaktowa i rzeczowa, w mgnieniu oka znalazła kupującego na moje mieszkanie. Cały proces przebiegł szybko, sprawnie i w miłej atmosferze. Pozdrawiam cały zespół TreeHouse.”

Zbigniew Brzozowski

„Polecam Panią Weronikę Sasinowską z TreeHouse Nieruchomości. To bardzo kompetentna i doświadczona osoba. Działa skutecznie i szybko.”

Angelika Kubas

„Współpracowałem z Panią Weroniką, przede wszystkim dyspozycyjność i elastyczność na wielki plus. Wszystko odbywało się lepiej niż terminowo. Polecam współpracę.”

Filip Karcz

„Pani Weroniko, dziękuję serdecznie za pomoc przy sprzedaży mieszkania. Pani Weronika Sasinowska całość transakcji przeprowadziła profesjonalnie i rzeczowo. Wykazała się dużym zaangażowaniem i cierpliwością, odpowiadając na moje wszystkie pytania i wątpliwości, również po zakończeniu transakcji sprzedaży. Składam również podziękowania Pani Ewie za wszystkie wyjaśnienia dotyczące podpisywania umowy przedwstępnej i aktu notarialnego.”

Lucyna Żełobowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: