fbpx

Rekomendacje – tak mówią o nas Klienci

„Kieruję podziękowanie Pani Annie za profesjonalną oraz sprawną sprzedaż i kupno mieszkania. Jestem pełna podziwu za zaangażowanie, uprzejmość i zrozumienie potrzeb klienta. Fachowość, doradztwo oraz na każdym etapie transakcji pełne poinformowanie ze strony Pani Anny w pełni nas satysfakcjonowało. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie i w pełnym zrozumieniu. Jestem bardzo zadowolona z pomocy Pani Anny.”

Krystyna Rutkowska

Dziękuję Pani Annie za fachową, profesjonalną kompleksową obsługę […]. Kiedy Panią Annę poznałyśmy na prezentacji wzbudziła w nas tyle zaufania, aby jej powierzyć sprzedaż mamy mieszkania na wyłączność. Pani Ania zaproponowała, że otoczy nas kompleksową obsługą. Odbyła się profesjonalna sesja zdjęciowa mieszkania mamy, którą specjaliści przeprowadzili szybko i sprawnie. Pani Anna przeprowadziła wszystkie negocjacje co do kupna mieszkania z bardzo dużym sukcesem. Agentka wzięła na siebie załatwianie wszystkich spraw urzędowych. Wyjaśniała z dużą empatią i zrozumieniem po kilka razy wszelkie niejasności. Pani Annie dziękuje za ogromną delikatność, subtelność wobec mamy, która po ciężkiej chorobie straciła męża. Był to trudny okres dla mamy – rozstanie się z miejscem, rzeczami, przeprowadzka. Mama mieszka już w swoim małym mieszkanku, dzięki Pani Ani jest szczęśliwa. […] Dziękuję, że trafiłam na wspaniałą, wdzięczną, miłą i fachową Panią Annę dzięki której obydwie z mama śpimy spokojnie.”
Szczęśliwa Klientka


Hanna Grzywacz wraz z Mamą

„Dziękujemy za współpracę i bardzo skuteczną pomoc w sprzedaży mieszkania […]. To niewiarygodne, że udało się Pani Ani sprzedać mieszkanie w 1.5 mc, gdy innym agencjom nie udało się to przez rok czasu. Podczas współpracy wykazała się Pani wielkim profesjonalizmem, a jednocześnie taktem i zrozumieniem dla klienta. Z przyjemnością polecimy Pani usługi. Doceniamy pracę pod presją czasu, życzymy dalszych sukcesów.”

Anna i Katarzyna Rusinek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: