fbpx

Rekomendacje – tak mówią o nas Klienci

„Przez wiele lat byliśmy właścicielami domu jednorodzinnego, w którym swego czasu włożyliśmy dużo pracy i serca. Na początku postanowiliśmy, że dom sprzedamy sami… przecież to nic trudnego. Jakże się myliliśmy. Po wielu miesiącach bezskutecznego oczekiwania na potencjalnych kupców skontaktował się z nami pan Tomasz Sztyburski. Natychmiast zajął się wszystkim bardzo profesjonalnie. Przedstawił plan marketingowy, pokazał błędy jakie dotychczas popełniliśmy i zaoferował pomoc. Życzliwy i uśmiechnięty, był do naszej dyspozycji zawsze, kiedy tego potrzebowaliśmy. Nasz agent w bardzo taktowny i w delikatny sposób pomógł nam w organizowaniu licznych prezentacji. Zawsze punktualny i przygotowany, w każdej sytuacji wiedział co zrobić, by potencjalny klient był przekonany o trafności swego wyboru. Profesjonalne podejście, wiedza i wysoka kultura osobista oraz ciągłe czuwanie nad promowaniem naszej oferty zaowocowały sukcesem. Nasz dom nie był łatwy do sprzedania: duży, z niewielką działką i wymagający nakładów remontowych – a jednak się udało. Zależało nam, żeby był sprzedany za godziwą cenę i osobom, które doceniłyby nasz trud. I tak też się stało. Jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni panu Tomaszowi za całokształt współpracy, więc szczerze polecamy jego usługi.”

Halina i Ryszard Przewłuccy

„Współpracę z Panem Tomaszem Sztyburskim nawiązałem w związku z chęcią zbycia mojej nieruchomości. Od początku dostrzegłem wysoki profesjonalizm w działaniach Pana Tomasza. Jego kultura osobista i merytoryczne przygotowanie wzbudziło moje zaufanie. W krótkim czasie moja nieruchomość została sprzedana za satysfakcjonującą cenę, która uzyskaliśmy dzięki inteligentnej współpracy. Uważam, że należy wspierać młodych, uczciwych i ambitnych ludzi, dlatego piszę powyższą opinię. Nadmieniam, że mam duże doświadczenie życiowe, przez wiele lat byłem pracodawcą i potrafię właściwie ocenić pracownika.”

Jerzy Laskowski

„Sprzedażą i wszystkimi czynnościami z tym związanymi zajmował się pan Tomasz Sztyburski. Mieszkanie zostało sprzedane w krótkim terminie – na czym od początku mi zależało.
Moja ocena pracy pana Tomasza Sztyburskiego jest bardzo wysoka. Dał się poznać jako osoba bardzo komunikatywna, kompetentna i o wysokiej kulturze osobistej. Posiada bardzo dobre rozeznanie na rynku nieruchomości, a także wiedzę merytoryczną. Wykazał się dużym zaangażowaniem w mojej sprawie i profesjonalizmem. O wszystkich podejmowanych przez pana Tomasza działaniach byłem na bieżąco informowany. Także wszystkie podejmowane w sprawie decyzje były natychmiast ze mną konsultowane. Pan Tomasz okazał się osobą bardzo pomocną przy załatwianiu w moim imieniu niezbędnych spraw w Urzędzie Skarbowym i Spółdzielni Mieszkaniowej – co uważam za miły gest wykraczający poza jego standardowy zakres obowiązków.
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Tomaszem Sztyburskim i składam serdeczne podziękowania za przeprowadzoną transakcję.”


Witold Piotrowski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: