fbpx

TreeHouse Nieruchomości

TreeHouse Nieruchomości, fot. Krystian Grabowski

TreeHouse Nieruchomości

Biuro nieruchomości TreeHouse to zespół ludzi z ogromną wiedzą i doświadczeniem, kierujący się przede wszystkim chęcią pomocy osobom borykającym się z problemem, jakim jest sprzedaż bądź kupno nieruchomości.

To człowiek jest dla nas najważniejszy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi, którzy potrzebowali pomocy w zakresie sprzedaży bądź zakupu nieruchomości. Łącznie, jako zespół sprzedaliśmy kilkaset nieruchomości. Każdy klient to inna historia, a każda nieruchomość to inna strategia sprzedaży. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta. Dbamy o detale w swojej pracy. Podstawą naszego sukcesu jest zaufanie, jakim darzą nas klienci oraz nasza skuteczność w sprzedaży nieruchomości.

Nasze logo to drzewo, które jest silnie zakorzenione, a jego gałęzie wznoszą się ku górze. Według symboliki drzewo stanowi łącznik pomiędzy ziemią a niebem. TreeHouse Nieruchomości jest silnym i stabilnym mostem pomiędzy Sprzedającym a Kupującym. Cechuje nas empatia, kulturalna komunikacja, zaangażowanie, doświadczenie, a nade wszystko – skuteczność. Dlatego współpracując z nami zyskujesz poczucie bezpieczeństwa i wewnętrzny spokój.

Współpracując z nami:

  • Poczujesz się bezpiecznie
  • Zyskasz czas i pieniądze
  • Doświadczysz miłej, fachowej i kompleksowej obsługi
  • Poczujesz, co to znaczy 100% zaangażowania
  • Przekonasz się, czym jest wieloletnie doświadczenie
  • Osiągniesz zamierzony cel
  • Zyskasz spokój wewnętrzny

Współpracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim doświadczeniem, który pomoże uzyskać najlepsze możliwe finansowanie zakupu nieruchomości. Do naszego zespołu dołączył również agent ubezpieczeniowy, który przygotuje ofertę ubezpieczenia Twojej nieruchomości.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: