fbpx

Jaroty Południe

Jaroty Południe – zamieszkaj lepiej

Wybierz doskonale zlokalizowane mieszkanie z ogródkiem lub balkonem na przedmieściach Olsztyna.

www.jarotypoludnie.pl

Jaroty Południe – wizualizacja

Po sąsiedzku z naturą
Inwestycja znajduje się w niezwykle zielonej okolicy – sąsiaduje m.in. z Rezerwatem przyrody nad rzeką Łyną, a jednocześnie jest blisko pełnej infrastruktury miasta (do centrum dotrzesz w 15 minut)
Czekają na Ciebie nowoczesne oraz funkcjonalne mieszkania, różniące się powierzchnią i układem wnętrz, który dodatkowo możemy dostosować do Twoich indywidualnych potrzeb.


Bezpieczne i zielone osiedle
Teren inwestycji jest zamknięty oraz w pełni zagospodarowany – znajduje się na nim mnóstwo zieleni, plac zabaw, a także parkingi podziemne i naziemne.

Lokalizacja – region
Świetnie skomunikowane z miastem i naturą
Osiedle znajduje się w Jarotach, kameralnej miejscowości, która bezpośrednio graniczy z Olsztynem. To doskonała lokalizacja, jeśli cenisz sobie bliskość miejskich udogodnień, a jednocześnie lubisz wypoczywać na łonie natury – nad jeziorem, rzeką lub podczas spacerów w lesie.
Centrum Olsztyna ze Starym Miastem i restauracjami (6,5 km) – 15 min samochodem
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski (5 km) – 10 min samochodem/autobusem MPK
Galeria Warmińska z popularnymi sklepami (3,5 km) – 10 min samochodem/autobusem MPK

Jaroty Południe – wizualizacja

Lokalizacja – okolica
Zielona okolica, w której oddychasz pełną piersią.
W okolicy Osiedla Jaroty Południe znajduje się mnóstwo atrakcyjnych ścieżek spacerowych, parków, lasów oraz jezior. Tutaj mieszkasz w zdrowym klimacie i cieszysz się wszystkim, czego potrzeba do wygodnego życia – blisko do sklepów, punktów usługowych, przystanków komunikacji miejskiej, przedszkoli czy szkół.
Rezerwat przyrody nad Łyną (100 m) – po sąsiedzku.
Jezioro Bartąg lub Jezioro Kortowskie (3,5-4,5 km) – 12-18 min rowerem.
Pełne zaplecze handlowo-usługowe (1,5 km) – 20 min spacerem.

Inwestycja
Zadbane osiedle z licznymi udogodnieniami.
Jaroty Południe obejmuje trzy nowoczesne budynki A, B, C znajdujące się na zamykanym terenie pełnym zielonych nasadzeń, co zapewnia poczucie bezpieczeństwa i prywatności. Mieszkańcy mogą wygodnie parkować swoje samochody w garażach podziemnych pod budynkami lub na naziemnych miejscach postojowych. Najmłodsi mają do dyspozycji prywatny plac zabaw.
Każde mieszkanie Jaroty Południe zostało zaprojektowane z myślą o możliwości relaksu na świeżym powietrzu. Lokale na parterze mają indywidualne ogródki, gdzie możesz pielęgnować ulubione rośliny, organizować spotkania z przyjaciółmi, czy po prostu cieszyć się chwilą wypoczynku na zielonej trawie. Natomiast mieszkania na piętrze mają duże balkony, które pozwalają na podziwianie pięknych widoków i relaks w atmosferze prywatności.
Słoneczna ekspozycja mieszkań.
Wysokiej klasy materiały budowlane i wykończeniowe.
Nowoczesne windy w każdym budynku.
Komórki lokatorskie i wózkownia.
Energooszczędne okna trzyszybowe.
Zadbane i zaaranżowane części wspólne.

Jaroty Południe – wizualizacja

O wnętrzach
Mieszkanie dopasowane do Twoich potrzeb.
– Jaroty Południe wyróżnia się dużym zróżnicowaniem pod względem dostępnych układów i metraży mieszkań. Lokale mają powierzchnię od 27,45 m² do 76,90 m², więc łatwo wybierzesz przestrzeń, która spełni wszystkie Twoje wymagania. Dodatkowo możemy dopasować ją do Twoich potrzeb, zmieniając np. układ ścian działowych. W swoim nowym mieszkaniu będziesz cieszyć się nie tylko wygodą użytkowania, ale także słoneczną przestrzenią – dzięki odpowiedniej ekspozycji względem stron świata i dużym oknom do wnętrz wpada mnóstwo światła o każdej porze dnia.

wizualizacja wnętrza

www.jarotypoludnie.pl

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: